Ring, tredelad 18K flerfärgat guld med små diamanter

Storlek ca 17/53. Vikt 7,7 g.

Bruksslitage. Nagg.

Klubbat pris
4 644
422
442
Utropspris
6 000 SEK
Budhistorik (4 bud)
15 jun 17:50
4 644 SEK
15 jun 17:48
4 567 SEK
13 jun 18:48
4 444 SEK
9 jun 17:29
3 333 SEK
Fredrik Karlsson
Fredrik Karlsson
Specialist Smycken
+46 (0)767 81 06 06

Skapa ett konto på Bukowskis
  • Kom igång med att köpa och sälja
  • Favoritmarkera föremål
  • Spara dina sökningar
Har du redan ett konto?