UTAGAWA KUNISADA KOCHORO TOYOKUNI III, hans art, 2 st, träsnitt.
Figurscener. Bildmått 38,5x26 respektive 37x24,5 cm.
Ytslitage. Skador, veck och fläckar. Något sneda. Ej examinerade ur ram.