KARL MOMEN, skulptur, brons, guld och grönpatinerad, signerad, daterad 1984 och numrerad 35/1500.
"Metaphor". Höjd 22,5 cm (inklusive stensockel).
Sedvanligt ytslitage.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.
Utropspris
5 000 SEK