LEKSAKER: Två lokomotiv, tender samt 2 vagnar, plåt, 1900-talets första hälft.

Ånglokomotiv, märkt 1290, längd 35 cm. Ånglokomotiv med tender och två passagerarvagnar. Lokomotivets längd 19 cm.

Alla delar med skador, slitage, repor. Vagnarna saknar två hjulpar var. En vagn saknar tak.

Utropspris
2 000 SEK