FÖRSÄKRINGSPLAKETT, metall, England 1700-1800-tal.

Brandförsäkringsplakett från Westminster distriktet. Numrerad 2596J. Storlek 24,5x17,5 cm. Ramens storlek 23x32 cm.

Slitage, skador, lös från underlaget, glaset saknas.

Utropspris
200 EUR