DÖRRAR, ett par, 1800-talets slut.

Dörrpar med spröjsat glas. Längd ca 58x2 cm. Höjd ca 179x2 cm. Bredd ca 3x2 cm. Nyckel finns.

Bruksslitage. Märken och repor. Torrsprickor. Färgbortfall. Två glas med sprickor.

Utropspris
4 000 SEK
Skapa ett konto på Bukowskis
  • Kom igång med att köpa och sälja
  • Favoritmarkera föremål
  • Spara dina sökningar
Har du redan ett konto?