SKRIVPULPET, 1800-talets mitt.

Målad. Överdel med uppfällbar skrivskiva, bakomliggande förvaring. Framsida med dörrpar samt bakomliggande hyllplan. Baksida med förvaring och hyllplan. Längd 94. Bredd 51. Höjd 105 cm.

Slitage. Senare målning. Renoverad. Torrsprickor. Lås saknas.

Utropspris
4 000 SEK
 Dölj
 Visa mer

Modern Art & Design 656

510. Siv Lagerström,
Utropspris
3 000 - 4 000 SEK
Budhistorik
Budgivningen avslutad
Fair warning
1 800

ditt bud
1 600

ditt bud
1 400

ditt bud
1 200

ditt bud
Aktuellt bud:
1 800 SEK