Ca 50x30 - 70x50 cm. Oramade.
1. Alternative Suedoise
2. Candide
3. 3 st Moderna teater, varav en hand signerad
4. Pistolteatern på Moderna
5. Konserthuset Affisch
Slitage. Nålhål.
Björn Springfeldt Family Collection.