Kaffekanna, två lockterriner, gräddsnipa, sockerskål med lock, elva kaffekoppar med fat, tolv assietter, tolv djupa tallrikar, tolv förrättstallrikar, kakfat på fot, två uppläggningsskålar, tolv mattallrikar, såsbåt, fem uppläggningsfat.
En extra kaffekopp medföljer. Två mattallrik med nagg/flisa. Bruksslitage. Flertalet nagg. Slitage.