YTTERFODER, 8 st, porslin, Gustavsberg 1900-talets andra hälft
Tre st "Empire" diameter 17,5, höjd 16 cm, två st "Old Gustavsberg" diameter 18, höjd 16,5 cm, en "Waldemarsudde" diameter 25, höjd 13 cm samt två "Waldemarsudde" diameter19,5, höjd 19 cm.
Obetydligt ytslitage.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.