MARIANNE LINDBERG DE GEER, blyerts monogramsignerad och daterad 2007.
"Jag tänker på mig själv också" -
porträtt av Johan de Geer, bildyta 53 x 74 cm.
Ej examinerad ur ram.
Galerie Bel'Art, Stockholm.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.
Utropspris
6 000 SEK