Fanerat med mahogny. Nedfällbar lucka med bakomliggande hyllplan. Beslag av mässing. På hjul. Bredd 74. Djup 39. Höjd 70,5 cm.
Smärre slitage. Smärre fläckar. Märken. Repor. Ett handtag något löst.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10