Grått kamerahus och fodral. Med Xenar 1:3,5/60. Höjd ca 13 cm.
Bruks- och åldersbetingat slitage. Mindre repor och märken. Fodral och läderrem även med torrsprickor och fläckar. Ej funktionstestad.