KAMERA, 4 x 4 Baby Grey Rolleiflex, nr 2030549, Tyskland, 1960-tal.

Grått kamerahus och fodral. Med Xenar 1:3,5/60. Höjd ca 13 cm.

Bruks- och åldersbetingat slitage. Mindre repor och märken. Fodral och läderrem även med torrsprickor och fläckar. Ej funktionstestad.

Utropspris
1 500 SEK