Liveauktion pågår

Important Spring Sale | Dag 2: Konst

Liveauktion pågår

Följ auktionen online

Liveauktion pågår

Important Spring Sale | Dag 3: Asiatisk keramik & konsthantverk

Liveauktion pågår

Följ auktionen online

Golvur, 1800-tal.
2m 41s
Golvur, 1800-tal.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Matta, Nain, signerad. 342 x 242 cm.
4m 41s
15 000 SEK
Utropspris
35 000 SEK
Stellan Mörner, "Under julimånaden".
8m 41s
1 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Skrivbord, samtida tillverkning.
12m 41s
4 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK

 Dölj
 Visa mer

Important Spring Sale 657

763. Helmer Osslund, "Forsmoforsen".
Utropspris
125 000 - 150 000 SEK
Budhistorik
125 000

ditt bud
120 000

ditt bud
115 000

ditt bud
110 000

ditt bud
Aktuellt bud:
125 000 SEK