Kan inte nå servern
 
123 föremål
Luxus, bordslampor, ett par, 1970-tal.
3d
Luxus, bordslampor, ett par, 1970-tal.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Vägglampa, Murano, Italien, samtida.
6d 1 tim
Vägglampa, Murano, Italien, samtida.
Aktuellt bud
1 100 SEK
Utropspris
7 500 SEK
Soffbord, samtida.
3d 3 tim
Soffbord, samtida.
Inga bud
Utropspris
4 000 SEK
Olle Brozén, skulptur, Högbo, 2018.
38m 13s
Olle Brozén, skulptur, Högbo, 2018.
Aktuellt bud
420 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.