118 föremål
Soffa, 1960-tal.
8d
Soffa, 1960-tal.
600 EUR
Utropspris
900 EUR
Soffa, 1960-tal.
4d 20 tim
Soffa, 1960-tal.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Soffa, modell 119, Nordiska Kompaniet, 1930-tal.
1d
2 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Schäslong, "Wave", Adea, Finland.
2d 23 tim
100 EUR
Utropspris
300 EUR
Fåtölj, Swedish Modern, 1940-tal.
2d 22 tim
1 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Fåtöljer ett par 1900-talets första hälft.
1d 19 tim
2 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Fåtöljer ett par Art Deco 1900-talets första hälft.
3d
2 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Kubbstol, 1945.
35m 21s
Kubbstol, 1945.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK