119 föremål
Josef Frank, vägglampa, Firma Svenskt Tenn.
3d 13 tim
2 400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ljuskrona, rokokostil, 1900-tal.
3d 12 tim
2 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ljuslykta, 1900-talets andra hälft.
3d 13 tim
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Ljusstakar, ett par, gustavianska, omkring 1800.
11 tim 33m
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Tom Dixon, taklampor 3 st "Melt" 2000-tal.
4d 15 tim
12 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK