128 föremål
Sideboard, 1900-talets mitt.
1d 4 tim
Sideboard, 1900-talets mitt.
1 400 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Sideboard, 1940/50-tal.
4d 10 tim
Sideboard, 1940/50-tal.
3 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Skåp, S.O.U.L.
5d 7 tim
Skåp, S.O.U.L.
4 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Soffbord, Italien, 1950-tal.
3d 10 tim
Soffbord, Italien, 1950-tal.
4 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Swedish Modern, bordsspegel, 1940-tal.
6d 7 tim
500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Ulf Scherlin, troligen. Spegel, 2006.
10 tim 11m
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Skapa ett konto på Bukowskis
  • Kom igång med att köpa och sälja
  • Favoritmarkera föremål
  • Spara dina sökningar
Har du redan ett konto?