151 föremål
Anika Reuterswärd, soffbord, "Bas 2", Fogia.
4d 23 tim
1 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Sänggavlar, ett par, 1900-talets mitt.
23 tim 34m
1 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Sebastian Wrong, stolar, ett par, "Neu 13", HAY.
1d
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Serveringsvagn, 1900-talets mitt.
22 tim 30m
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Soffbord, 1900-talets andra hälft.
1d
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bokhyllor, 2 st, teak, 1950/60-tal.
5d 1 tim
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Soffa, Swedish modern, 1940-tal.
1d
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Matbord, Westbergs möbelfabrik, 1950-tal.
4d 2 tim
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Fåtöljer; ett par, 1970-tal.
4d 2 tim
Fåtöljer; ett par, 1970-tal.
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Trädgårdsbänk, Dartington Hall Ltd, England.
1d
2 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Cuero, fåtölj, "Pampa Mariposa Butterfly Chair".
1d
2 400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Johannes Andersen, soffbord, Trensum, 1960-tal.
5d
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Barnfåtölj, sent 1900-tal.
2d 2 tim
Barnfåtölj, sent 1900-tal.
700 SEK
Utropspris
2 500 SEK