Väggskåp, 1800-talets senare del.
< 1m
1 300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Matta, Täbris semiantik/old ca 292x303 cm.
4m 41s
2 500 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Tallrikar 6 st Kina 1800-tal porslin.
8m 41s
1 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Louis Vuitton, Armband, 2 st.
10m 41s
Louis Vuitton, Armband, 2 st.
1 400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Erling Ärlingsson, hästar på bete.
12m 41s
1 100 SEK
Utropspris
5 000 SEK

Skapa ett konto på Bukowskis
  • Kom igång med att köpa och sälja
  • Favoritmarkera föremål
  • Spara dina sökningar
Har du redan ett konto?