103 föremål
Fåtöljer ett par 1940-tal.
15 tim 55m
Fåtöljer ett par 1940-tal.
14 000 SEK
Utropspris
40 000 SEK
Soffa Italien omkring år 2000.
16 tim 3m
901 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Gungstol Swedish Modern 1940-tal.
16 tim 45m
4 500 SEK
Utropspris
25 000 SEK
Fåtölj med fotpall 1900-talets andra hälft.
1d 14 tim
2 900 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Fåtöljer ett par 1900-talets mitt.
2d 18 tim
13 000 SEK
Utropspris
30 000 SEK
Fåtöljer, ett par, 1900-talets andra hälft.
3d 14 tim
2 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Fåtölj 1950-tal.
4d 14 tim
Fåtölj 1950-tal.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Fåtöljer ett par Chippendale-stil 1930/40-tal.
4d 14 tim
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Soffa, 1800-tal.
4d 15 tim
Soffa, 1800-tal.
Inga bud
Utropspris
5 000 SEK
Bänk, "Fiona", Ruth & Joanna, samtida.
5d 13 tim
700 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Sittpuff, "Cara", Ruth & Joanna, samtida.
5d 13 tim
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
5d 13 tim
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Lotta Agaton, soffa, Layered, samtida.
5d 16 tim
4 000 SEK
Utropspris
20 000 SEK
5d 16 tim
800 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Soffa, "Tribeca",  Walles & Walles.
5d 16 tim
3 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Fåtöljer ett par 1900-talets senare del.
6d 17 tim
1 500 SEK
Utropspris
12 000 SEK