56 föremål
Sideboard, 2000-tal.
4d 2 tim
Sideboard, 2000-tal.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Skåp, jugend, 1900-talets början.
6d 7 tim
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Skåp, 1900-tales andra hälft.
4 tim 59m
Skåp, 1900-tales andra hälft.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Nattduksbord, ett par, 1920-30-tal.
3d 3 tim
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Skänk, 1800-tal.
6d 2 tim
Skänk, 1800-tal.
1 000 SEK
Utropspris
9 000 SEK
Byrå, omkring år 1900.
3 tim 29m
Byrå, omkring år 1900.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Sideboard, Swedish Grace, 1920-tal.
3d 3 tim
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Skåp, Swedish Modern, 1930-40-tal.
3d 2 tim
3 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Vitrinskåp, Oliver Furniture.
4d 5 tim
Vitrinskåp, Oliver Furniture.
3 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Byråer, ett par, Swedish Grace, 1920/30-tal.
2 tim 35m
9 700 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Bokskåp, nyrenässans, sent 1800-tal.
1d 7 tim
6 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Sideboard, 1900-talets första hälft.
4 tim 51m
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Skåp, 1700-tal.
3d 6 tim
Skåp, 1700-tal.
4 200 SEK
Utropspris
6 000 SEK