48 föremål
Vitrinskåp, Holland, 1800-tal.
2d 11 tim
4 200 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Vitrinskåp, 1800-tal.
10 tim 57m
Vitrinskåp, 1800-tal.
6 000 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Hörnskåp, omkring år 1800.
4d 11 tim
Hörnskåp, omkring år 1800.
7 500 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Lådfack, 1900-talets första hälft.
4d 11 tim
8 700 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Vitrinskåp, England, tidigt 1900-tal.
4d 12 tim
3 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Sidobord, funkis, 1930-tal.
3d 12 tim
Sidobord, funkis, 1930-tal.
1 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Skåp, 1800-talets första hälft.
10 tim 27m
1 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Skåp, 1900-talets mitt.
10 tim 33m
Skåp, 1900-talets mitt.
1 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Skåp, jugend, 1900-talets början.
3d 13 tim
300 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Hörnskåp, 1800-tal.
2d 12 tim
Hörnskåp, 1800-tal.
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Byrå, Boffi, Italien.
1d 11 tim
Byrå, Boffi, Italien.
600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Byrå, 1800-tal.
1d 10 tim
Byrå, 1800-tal.
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Skåp, Art Deco, 1930-tal.
12 tim 17m
Skåp, Art Deco, 1930-tal.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Skänk, 1800-tal.
5d 12 tim
Skänk, 1800-tal.
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Lådfack, tidigt 1900-tal.
4d 12 tim
Lådfack, tidigt 1900-tal.
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Sängbord, 1900-talets första hälft.
2d 12 tim
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Sekretär, 1960-tal.
2d 12 tim
Sekretär, 1960-tal.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Byrå, omkring 1900-talets mitt.
4d 12 tim
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK