64 föremål
Hängskåp, allmoge, 1700-tal.
1 tim 49m
Hängskåp, allmoge, 1700-tal.
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Helgonbildskåp/bordsvitrin, syneuropa, 1700-tal.
2 tim 16m
2 950 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Byrå, Fröseke, 1960-70-tal.
3 tim 45m
Byrå, Fröseke, 1960-70-tal.
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Vitrinskåp, ett par, omkring år 1900.
6 tim 7m
12 500 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Skåp Kina modern tillverkning.
9 tim 37m
2 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Byrå, 1800-tal.
1d 4 tim
Byrå, 1800-tal.
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Skänk, sent 1800-tal.
1d 4 tim
Skänk, sent 1800-tal.
1 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Byrå 1930/40-tal.
1d 5 tim
Byrå 1930/40-tal.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Vitrinskåp 1900-talets andra hälft.
1d 6 tim
2 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Skåp, Kina, 1900-tal.
1d 7 tim
Skåp, Kina, 1900-tal.
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Skåp/piedestal, tidigt 1900-tal.
1d 9 tim
1 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Byrå, gustaviansk stil, tidigt 1900-tal.
1d 9 tim
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Skänk, 1800-tal.
1d 9 tim
Skänk, 1800-tal.
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Hörnskåp, 1900-talets mitt.
1d 10 tim
Hörnskåp, 1900-talets mitt.
3 250 SEK
Utropspris
3 000 SEK
1d 10 tim
2 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Vitrinskåp, funkis, 1920/30-tal.
3d 5 tim
1 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Bokskåp, nyrenässans, sent 1800-tal.
4d 5 tim
1 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Byrå, Empire-stil sent 1800-tal.
4d 10 tim
300 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Sängbord ett par 1900-talets första hälft.
5d 7 tim
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Sideboard 1900-talets andra hälft.
6d 10 tim
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Damskrivbord, sengustavianskt, 17/1800-tal.
6d 10 tim
1 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK