30 föremål
Sidobord, 1800-talets senare hälft.
5d 4 tim
100 EUR
Utropspris
250 EUR
Soffbord, 1960-tal.
6d 4 tim
Soffbord, 1960-tal.
30 EUR
Utropspris
250 EUR
Schäslong, "Wave", Adea, Finland.
4d 4 tim
100 EUR
Utropspris
300 EUR