309 föremål
Byrå, 1800-talets mitt.
1d 23 tim
Byrå, 1800-talets mitt.
4 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Byrå, 1800-talets första hälft.
4d 1 tim
300 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Bord, omkring 1900.
23 tim 4m
Bord, omkring 1900.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Serveringsvagn, 1970/80-tal.
4d
Serveringsvagn, 1970/80-tal.
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ruth & Joanna, fåtölj, "Fiona", samtida.
4d 1 tim
4 500 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Thomas Bentzen, soffbord, "Around XL", Muuto.
4d 1 tim
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Fåtölj, "Dude", Bolia.
2d 2 tim
Fåtölj, "Dude", Bolia.
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Taburett, gustaviansk, omkring 1800.
20 tim 28m
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bruno Mathsson, fåtöljer ett par "Karin", DUX.
4d 1 tim
4 000 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Hörnskåp, 1800-tal.
4d 1 tim
Hörnskåp, 1800-tal.
2 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bergère, Louis XV-stil, 1900-talets början.
4d
5 001 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Doshi Levien, "Uchiwa", fåtölj, Hay, Danmark.
5d
2 500 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Jens Juul Eilersen, soffa, modell "903", Juul.
23 tim 2m
4 400 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Piedestal, samtida tillverkning.
4d
1 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Roland Wilhelmsson, matbord, Ågesta, 1976.
20 tim
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
1d
4 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Spegel, nyrenässans, sent 1800-tal.
4d
800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Spegel, venetiansk stil, 1900-talets början.
5d 1 tim
550 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Ulf Scherlin, troligen. Spegel, 2006.
5d 23 tim
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Soffa, Dux, 1900-talets slut.
4d 23 tim
Soffa, Dux, 1900-talets slut.
1 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Trädgårdsbord, tidigt 1900-tal.
1d
3 800 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Bord, sent 1800-tal.
22 tim 56m
Bord, sent 1800-tal.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Vitrinskåp, tidigt 1900-tal.
5d
Vitrinskåp, tidigt 1900-tal.
500 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Per Söderberg, bord, NEB, No Early Birds.
4d
9 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Karmstol, Gustavianskt Stockholmsarbete, 1700-talets slut.
6d
2 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK