327 föremål
Nattlåda daterad 1689.
7d 2 tim
Nattlåda daterad 1689.
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Slagbord, furu, 1800-tal.
5d 23 tim
Slagbord, furu, 1800-tal.
1 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Barnmöbel 4 dlr omkring 1900.
6d 2 tim
Barnmöbel 4 dlr omkring 1900.
2 100 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Vitrinskåp 1900-talets senare del.
7d 2 tim
100 EUR
Utropspris
250 EUR
Badkarssoffa, 1800-talets andra hälft.
23 tim 53m
1 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Lådfack, tidigt 1900-tal.
25m 24s
Lådfack, tidigt 1900-tal.
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Eero Saarinen, 3 st stolar, "Tulip", Knoll.
2d
4 000 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Sidobord/skulptur modern tillverkning.
5d 3 tim
1 100 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Skänk, 1800-tal.
1d
Skänk, 1800-tal.
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Anika Reuterswärd, soffbord, "Bas 2", Fogia.
5d 21 tim
1 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Fåtöljer ett par 1940-tal.
2d 3 tim
Fåtöljer ett par 1940-tal.
5 000 SEK
Utropspris
32 000 SEK
Sideboard 1960-tal.
2 tim 47m
Sideboard 1960-tal.
750 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Stolar 4 st 1900-talets första hälft.
2d 3 tim
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Matgrupp,7 delar, 1900-talets mitt.
1d 23 tim
2 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Vitrinskåp, Oliver Furniture.
5d
Vitrinskåp, Oliver Furniture.
1 500 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Dagbädd/soffa, 1950/60-tal.
5d 1 tim
Dagbädd/soffa, 1950/60-tal.
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Cafébord 1940/50-tal.
6d 3 tim
Cafébord 1940/50-tal.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Matbord 1960-tal.
1d 1 tim
Matbord 1960-tal.
900 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Matbord, Westbergs möbelfabrik, 1950-tal.
5d
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Stolar, 6 st, Danmark, 1960-tal.
5d 23 tim
500 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Alvar Aalto, hyllor 3 st 1900-talets senare del.
6d 1 tim
2 400 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Spegel, gustaviansk stil, omkring 1900.
2d 22 tim
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Soffbord,  sent 1900-tal.
1d 2 tim
Soffbord, sent 1900-tal.
1 600 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Sideboard, England, sent 1800-tal.
< 1m
2 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Byrå, omkring 1900-talets mitt.
1 tim 4m
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Skrivbord, rokokostil, tidigt 1900-tal.
3d
6 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Karmstol/fåtölj 1900-talets mitt.
2 tim 24m
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bord 1900-talets första hälft.
1d 3 tim
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Trädgårdssoffa, 2000-tal.
3d 1 tim
Trädgårdssoffa, 2000-tal.
1 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Sideboard, Sverige, 1950/60-tal.
2d
1 600 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Väggbord, gustaviansk stil, omkring år 1900.
49m 24s
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Skåp, Thailand, 1900-tal.
1d 21 tim
Skåp, Thailand, 1900-tal.
3 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Serveringsvagn, 1900-talets mitt.
1d 20 tim
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Spegel, empire, 1800-talets första hälft.
15m 24s
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Stolar 7 st snarlika Danmark 1960-tal.
1d 3 tim
3 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Fåtöljer ett par 1940-tal.
2 tim 35m
Fåtöljer ett par 1940-tal.
2 300 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Taburett/Pliang Empire 1800-talets första hälft.
5d 2 tim
1 500 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Sideboard/Skänk, sent 1800-tal.
31m 24s
3 800 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Bruno Mathsson, fåtölj, "Karin", Dux.
5d 1 tim
5 000 SEK
Utropspris
12 000 SEK
EOOS, matbord, "Tadeo", Walter Knoll, Tyskland.
1d 21 tim
12 500 SEK
Utropspris
25 000 SEK
Chris Martin, karmstol, "Waiter XL", Massproductions.
2d
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Spegel, 1900-talets andra hälft.
4d 1 tim
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Fåtöljer, ett par, Swedish modern, 1940-tal.
1d 23 tim
3 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK