325 föremål
Skåp, 1900-talets mitt.
5d 20 tim
Skåp, 1900-talets mitt.
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Matbord, 1900-talets första hälft.
18 tim 8m
3 600 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Bokhylla, 1930-tal.
4d 19 tim
Bokhylla, 1930-tal.
2 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Fåtölj Swedish Modern 1940-tal.
1d 23 tim
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Bord, sk karusellbord, omkring år 1900.
3d 19 tim
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Byrå 1900-talets första hälft.
2d
300 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Bänk, 1800-talets första hälft.
4d 20 tim
2 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Salongsbord, senempire, 1800-talets mitt.
18 tim 1m
1 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Matbord, 1960-tal.
4d 21 tim
Matbord, 1960-tal.
1 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Soffbord Roche Bobois Belgien sent 1900-tal.
4d
2 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Matbord, rokokostil, sent 1900-tal.
3d 19 tim
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Byrå, Swedish Modern, 1940-tal.
1d 22 tim
1 400 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Byrå, Empire-stil sent 1800-tal.
2d
3 800 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Ib Kofod Larsen, soffa, "Kandidaten", OPE-Möbler.
1d
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Hylla, "Combiplex", Fogia.
1d 18 tim
Hylla, "Combiplex", Fogia.
3 201 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Fåtöljer ett par 1900-talets första hälft.
18 tim 39m
2 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Carl Malmsten, matbord, "Ambassadör".
3d 18 tim
9 700 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Anika Reuterswärd, soffbord, "Bas 2", Fogia.
3d 20 tim
1 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Sideboard, Kina, 1900-tal.
22 tim 28m
Sideboard, Kina, 1900-tal.
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Bord, barockstil, 1800-talets andra hälft.
1d 21 tim
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Soffa, Eilersen 2000-tal.
2d
Soffa, Eilersen 2000-tal.
Inga bud
Utropspris
4 000 SEK
Fåtölj, Swedish Modern, 1940-tal.
1d 21 tim
1 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Bokskåp, nyrenässans, sent 1800-tal.
1d 19 tim
1 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Matbord, omkring år 1900.
1d 21 tim
Matbord, omkring år 1900.
4 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Damskrivbord, sengustavianskt, 17/1800-tal.
4d
1 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Schäslong, "Wave", Adea, Finland.
1d 22 tim
100 EUR
Utropspris
300 EUR
Axel Bjurström, fåtölj, "Hammock", David Design.
1d
3 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Andreas Hansen, soffbord "Spider", Eilersen Danmark.
4d 22 tim
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bokhylla, Swedish Modern, 1930/40-tal.
4d 20 tim
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Soffbord, 1900-talets andra hälft.
21 tim 24m
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Soffa, 1960-tal.
3d 20 tim
Soffa, 1960-tal.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Sideboard 1900-talets andra hälft.
4d
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bord 1900-talets första hälft.
18 tim 34m
1 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Champagnekylare, England, omkring 1900.
6d 22 tim
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bänk, 1970-80-tal.
5d 21 tim
Bänk, 1970-80-tal.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Spegel 1800-talets första hälft.
5d 22 tim
2 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Spegel, nyrenässans, sent 1800-tal.
4d 20 tim
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK