343 föremål
Gubi, sidobord.
3 tim 49m
Gubi, sidobord.
3 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Matbord, omkring år 1900.
3d 1 tim
Matbord, omkring år 1900.
4 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Obelisk modern tillverkning.
20 tim 7m
Obelisk modern tillverkning.
4 500 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Charles & Ray Eames, kontorsstol, "EA117" Vitra.
5d
4 800 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Stolar, 12 st, 1900-talets mitt.
2d 4 tim
6 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Soffa, 1960-tal.
8d 3 tim
Soffa, 1960-tal.
600 EUR
Utropspris
900 EUR
Carl Malmsten, matbord, "Ambassadör".
4d 22 tim
9 700 SEK
Utropspris
4 000 SEK