66 föremål
Bruno Mathsson, fåtöljer, ett par "Jetson Match Flax",
1d
12 500 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Bruno Mathsson, fåtölj, "Karin", Dux.
4d 2 tim
5 000 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Fåtöljer, ett par, Swedish modern, 1940-tal.
1d
3 400 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Dagbädd/soffa, 1950/60-tal.
4d 2 tim
Dagbädd/soffa, 1950/60-tal.
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Cuero, fåtölj, "Pampa Mariposa Butterfly Chair".
1d
2 400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Carl Malmsten, soffa, "Samsas", O.H. Sjögren, Tranås.
1d
2 400 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Gunilla Allard, soffa, "Cinema", Lammhults.
4d 2 tim
2 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Soffa, Swedish modern, 1940-tal.
1d
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Badkarssoffa, 1800-talets andra hälft.
1 tim
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Fåtöljer, 4 st, Cappellini, Italien.
3d 2 tim
1 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Tord Björklund, fåtöljer, ett par, "Klinte" IKEA.
5d
1 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Fåtöljer, ett par, OPE-möbler, 1950/60-tal.
1d
1 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Barnfåtölj, sent 1900-tal.
2d 2 tim
Barnfåtölj, sent 1900-tal.
700 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Kubbstol, 1945.
23 tim 4m
Kubbstol, 1945.
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Fåtöljer; ett par, 1970-tal.
4d 2 tim
Fåtöljer; ett par, 1970-tal.
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Modulsoffa, 1970-tal.
1d
Modulsoffa, 1970-tal.
Inga bud
Utropspris
10 000 SEK