260 föremål
Dusty Deco, soffa, "DD Frame", samtida.
4 tim 1m
20 000 SEK
Utropspris
25 000 SEK
Vitrinskåp, ett par, omkring år 1900.
1d 6 tim
12 500 SEK
Utropspris
12 000 SEK
GamFratesi, stolar, 4 st, "Beetle", Gubi.
4 tim 6m
9 000 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Bordspegel, Swedish Modern, 1940-tal.
1d 5 tim
7 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Skrivbord, rokokostil, tidigt 1900-tal.
2d 4 tim
6 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Folke Ohlsson, soffa, Dux, 1900-talets mitt.
10 tim 40m
4 400 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Matbord, omkring år 1900.
5d 7 tim
Matbord, omkring år 1900.
3 700 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Hörnskåp, 1900-talets mitt.
2d 10 tim
Hörnskåp, 1900-talets mitt.
3 250 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bokhylla, funkis, 1930-tal.
10 tim 28m
Bokhylla, funkis, 1930-tal.
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Matbord, 1900-talets första hälft.
4d 4 tim
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Cassone, 1700/1800-tal.
5 tim 26m
Cassone, 1700/1800-tal.
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Trädgårdsskulpturer, ett par, 1960-tal.
3d 3 tim
3 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Gubi, sidobord.
2d 10 tim
Gubi, sidobord.
3 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Nina Jobs, sittpuff, "Poppy", Fogia.
1d 7 tim
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Karmstol, barock, omkring år 1700.
2d 5 tim
3 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Spegel, sengustaviansk, sent 1700-tal.
2d 4 tim
3 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Kista, barock, Tyskland, 1700-tal.
1d 3 tim
2 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Vitrinskåp, sent 1800-tal.
4 tim 56m
Vitrinskåp, sent 1800-tal.
2 700 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Sideboard, England, sent 1800-tal.
3 tim 1m
2 600 SEK
Utropspris
7 000 SEK
Carl Malmsten, skåp, ” Herrgården”.
1d 5 tim
2 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Fåtölj, 1900-talets första hälft.
10 tim 12m
2 250 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Byrå, gustaviansk stil, tidigt 1900-tal.
2d 10 tim
2 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Taburett, sent 1700-tal. Gustaviansk.
4 tim 23m
2 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Serveringsvagn, 1900-talets andra hälft.
10 tim 44m
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Alberto Meda, kontorsstol, "Physix", Vitra.
2 tim 54m
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Helgonbildskåp/bordsvitrin, syneuropa, 1700-tal.
1d 2 tim
1 900 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Piedestaler, ett par, 1900-talets andra hälft.
10 tim 6m
1 900 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Stol, "Snooze", Blå Station.
1d 5 tim
Stol, "Snooze", Blå Station.
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Skrivbord, 1900-talets första hälft.
2d 5 tim
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Karmstolar, 6 st, 2016.
4d 8 tim
Karmstolar, 6 st, 2016.
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Blombord, 1900-talets första hälft.
3d 10 tim
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Skrivbord, sent 1800-tal.
2d 10 tim
Skrivbord, sent 1800-tal.
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Aksel Kjersgaard, spegel, Odder, Danmark, 1960-tal.
5d 5 tim
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK