229 föremål
Bokskåp, nyrenässans, sent 1800-tal.
13m 44s
1 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Aksel Kjersgaard, spegel, Odder, Danmark, 1960-tal.
15m 44s
3 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Spegel, 1900-talets andra hälft.
57m 44s
1 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Spegel, 1930/40-tal.
1 tim 43m
Spegel, 1930/40-tal.
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Matbord, omkring år 1900.
2 tim 15m
Matbord, omkring år 1900.
4 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Fåtölj, Swedish Modern, 1940-tal.
2 tim 17m
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Bord, barockstil, 1800-talets andra hälft.
2 tim 39m
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Byrå, Swedish Modern, 1940-tal.
3 tim 19m
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Trigueiros Architecture, dagbädd, unik.
1d
1 500 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Bord, 1800-tal.
1d
Bord, 1800-tal.
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Spelbord, 1800-tal.
1d 1 tim
Spelbord, 1800-tal.
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Spegel, Glas & Trä, Hovmantorp, 1960-tal.
1d 3 tim
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Skåp, 1700-tal.
1d 4 tim
Skåp, 1700-tal.
1 150 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Spegel, 1920/30-tal.
1d 4 tim
Spegel, 1920/30-tal.
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Carl Malmsten, matbord, "Ambassadör".
1d 23 tim
10 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Bord, sk karusellbord, omkring år 1900.
2d
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Matbord, rokokostil, sent 1900-tal.
2d
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Charles & Ray Eames, kontorsstol, "EA117" Vitra.
2d
6 200 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Fåtöljer, ett par, 1900-talets andra hälft.
2d 1 tim
6 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Anika Reuterswärd, soffbord, "Bas 2", Fogia.
2d 1 tim
1 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Soffa, 1960-tal.
2d 1 tim
Soffa, 1960-tal.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Spegel, funkis, 1930-tal.
3d
Spegel, funkis, 1930-tal.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
3d
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bokhylla, 1930-tal.
3d
Bokhylla, 1930-tal.
2 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Byrå, funkis, 1930/40-tal.
3d
Byrå, funkis, 1930/40-tal.
Inga bud
Utropspris
4 000 SEK