68 föremål
Karmstolar, 6 st, 2016.
3d 8 tim
Karmstolar, 6 st, 2016.
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Karmstol, barock, omkring år 1700.
1d 5 tim
3 200 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Stolar, 12 st, 1900-talets mitt.
3d 10 tim
6 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Stol, "Snooze", Blå Station.
5 tim 12m
Stol, "Snooze", Blå Station.
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Barstolar ett par 1900-talets andra hälft.
9 tim 52m
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Stolar 4 st 1900-talets andra hälft.
7 tim 52m
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Stolar 4 st 1900-talets första hälft.
1d 7 tim
750 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Kubbstol, 1945.
1d 9 tim
Kubbstol, 1945.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
GamFratesi, stolar, 6 st, "Beetle", Gubi.
7 tim 6m
12 000 SEK
Utropspris
18 000 SEK
Karmstolar ett par Jugend tidigt 1900-tal.
4d 9 tim
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK