42 föremål
Fåtöljer, ett par, 1900-talets mitt.
6d 4 tim
180 EUR
Utropspris
250 EUR
6d 4 tim
180 EUR
Utropspris
250 EUR
Fåtölj. 1950-tal.
3d 7 tim
Fåtölj. 1950-tal.
220 EUR
Utropspris
250 EUR
Fåtöljer, ett par, 1950-tal.
2 tim 59m
Fåtöljer, ett par, 1950-tal.
180 EUR
Utropspris
250 EUR