25 föremål
Teleskop med stativ, 1900-tal.
4d 18 tim
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Takampel, 1800-talets mitt. Empire.
1d 18 tim
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Kniv, "Peer Gynt", David Andersen, Norge.
12 tim 3m
700 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Kanonrör, 1900-tal.
17 tim 28m
Kanonrör, 1900-tal.
1 250 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Kista, barock, Tyskland, 1700-tal.
3d 14 tim
2 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Ljuslykta, 1900-talets mitt.
2d 17 tim
Ljuslykta, 1900-talets mitt.
500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Ljuslykta, 1900-talets mitt.
11 tim 18m
Ljuslykta, 1900-talets mitt.
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Okänd konstnär, Hästhuvud.
5d 20 tim
Okänd konstnär, Hästhuvud.
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK