Sideboard med golvsockel, Porro, Italien.
< 1m
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Taklampa, "Flamingo pendel 1527", Vibia, Spanien.
< 1m
2 700 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Hans Hansen, collier, sterlingsilver, modell 318.
< 1m
2 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Spegel, Sverige, 1900-talets andra hälft.
< 1m
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Walter Bengtsson,"Schacktorn".
< 1m
4 200 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Fransk skola, 1800-tal, Flodlandskap med betande kor.
1m 42s
1 700 SEK
Utropspris
4 000 SEK

Skapa ett konto på Bukowskis
  • Kom igång med att köpa och sälja
  • Favoritmarkera föremål
  • Spara dina sökningar
Har du redan ett konto?