25 föremål
Taklampa, Italien, 1900-talets andra hälft.
4d 21 tim
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Max Sauze taklampa Cassiopea 1970-tal.
17 tim 49m
4 400 SEK
Utropspris
4 000 SEK