79 föremål
Takampel, 1800-talets mitt. Empire.
2d 4 tim
1 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Taklampa, Swedish Grace, 1920/30-tal.
1d 3 tim
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Poul Christiansen, taklampa, "172", Le Klint, Danmark.
4d 2 tim
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Taklampa 1940-tal.
7d 6 tim
Taklampa 1940-tal.
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Taklampa, 1950/60-tal.
3d 8 tim
Taklampa, 1950/60-tal.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Taklampa, Swedish Modern, 1930-/40-tal.
3d
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Benjamin Hubert, taklampa, "Strand", Muuto.
4d
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Taklampa 1900-talets andra hälft.
2d 6 tim
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ljuskrona barockstil 1900-tal.
4d 7 tim
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Taklampor, ett par, jugend, tidigt 1900-tal.
22 tim 43m
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Taklampa Murano omkring år 2000.
7 tim 41m
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Taklampa, 1930/40-tal.
1d
Taklampa, 1930/40-tal.
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
5d 3 tim
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Taklampa, 1960-tal.
2d 1 tim
Taklampa, 1960-tal.
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Taklykta, 1900-tal.
1d 7 tim
Taklykta, 1900-tal.
1 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Taklampa 1940-tal.
1d 1 tim
Taklampa 1940-tal.
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Asea/Cebe, taklampa, 1900-talets mitt.
1d 4 tim
400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Taklampor, 6 st, Aneta, Växjö, 1960/70-tal.
4d 2 tim
800 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Ljuslykta, 1900-talets mitt.
3d 4 tim
Ljuslykta, 1900-talets mitt.
500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Ljuslykta, 1900-talets mitt.
21 tim 55m
Ljuslykta, 1900-talets mitt.
500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Max Sauze taklampa Cassiopea 1970-tal.
1d 2 tim
3 700 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Taklampa 1950/60-tal.
1d
Taklampa 1950/60-tal.
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Taklampa 1900-talets mitt.
1d 2 tim
Taklampa 1900-talets mitt.
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Takkrona, jugend, 1900-talets början.
3d 6 tim
520 EUR
Utropspris
500 EUR
Taklampa, Swedish modern, 1940-50-tal.
5 tim 35m
400 EUR
Utropspris
500 EUR
Takkrona, "Chandelier Sketch", Eichholtz.
3d 1 tim
1 100 SEK
Utropspris
7 000 SEK