20 föremål
Golvlampa 1940/50-tal.
5d 19 tim
Golvlampa 1940/50-tal.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Golvlampa 1950-tal.
19 tim 19m
Golvlampa 1950-tal.
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Golvlampa 1900-talets mitt.
19 tim 2m
Golvlampa 1900-talets mitt.
2 422 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Golvlampa med bord, 1950-tal.
17 tim 21m
Golvlampa med bord, 1950-tal.
4 450 SEK
Utropspris
2 500 SEK