25 föremål
Bordslampa, 1980-tal.
6d 8 tim
Bordslampa, 1980-tal.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Carl Fagerlund, bordslampa, Orrefors.
6d 10 tim
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bordslampa 1900-talets senare del.
4d 11 tim
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bordslampa, 1970/80-tal.
3d 8 tim
Bordslampa, 1970/80-tal.
750 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Olle Alberius, bordslampa, stengods, Rörstrand.
3d 9 tim
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bordslampa 1900-talets andra hälft.
9 tim 54m
800 SEK
Utropspris
3 000 SEK