21 föremål
Lampetter, ett par, 1950-tal.
18 tim 42m
Lampetter, ett par, 1950-tal.
120 EUR
Utropspris
250 EUR
Golvlampa, 1900-talets mitt.
4d 18 tim
Golvlampa, 1900-talets mitt.
100 EUR
Utropspris
250 EUR
Taklampa, 1960-tal.
5d 19 tim
Taklampa, 1960-tal.
Inga bud
Utropspris
250 EUR