Kan inte nå servern
 
230 föremål
Sideboard, 1960-tal.
6d 6 tim
Sideboard, 1960-tal.
Aktuellt bud
3 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Skåp, Kina, omkring 1900.
2d 5 tim
Skåp, Kina, omkring 1900.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Erland Cullberg, "Robin Hood".
3d 6 tim
Erland Cullberg, "Robin Hood".
Aktuellt bud
10 000 SEK
Utropspris
25 000 SEK
Skåp, senbarock, Fredrik I:s tid.
1d 4 tim
Skåp, senbarock, Fredrik I:s tid.
Aktuellt bud
6 200 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.