Kan inte nå servern
Temaauktioner online
The Eclectic Collection F772
Auktion:
Helge Dahlman F782
Auktion:
Birds by Toikka – Part 2 F728
Auktion:
En privat samling handknutna bruksföremål från Persien E1309
Auktion:
Silver Linings E1279
Auktion:
Chalet Interiors E1217
Auktion:
Liveauktioner
Contemporary Art & Design 670
Auktion: 21−22 april 2026
Important Timepieces 671
Auktion: 21 april 2026
Modern Art & Design 672
Auktion: 20−21 maj 2026
Important Spring Sale 673
Auktion: 10−12 juni 2026
 
282 föremål
Barock, Skåp, barock, 1700-tal.
2d 13 tim
Barock, Skåp, barock, 1700-tal.
Aktuellt bud
8 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Olle Alberius, fat, glas Orrefors, 1990.
16 tim 22m
Olle Alberius, fat, glas Orrefors, 1990.
Aktuellt bud
1 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Chopard, Geneve, armbandsur, 15,5 mm.
2d 11 tim
Chopard, Geneve, armbandsur, 15,5 mm.
Aktuellt bud
15 000 SEK
Utropspris
25 000 SEK
Christian Dior, väska, vintage.
1d 13 tim
Christian Dior, väska, vintage.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Mulberry, väska, vintage.
1d 16 tim
Mulberry, väska, vintage.
Aktuellt bud
1 100 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Skåp, Kina, omkring 1900.
5d 15 tim
Skåp, Kina, omkring 1900.
Aktuellt bud
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Skåp, senbarock, Fredrik I:s tid.
4d 14 tim
Skåp, senbarock, Fredrik I:s tid.
Aktuellt bud
6 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Ragnar Person, "Hemfärden".
2d 13 tim
Ragnar Person, "Hemfärden".
Aktuellt bud
12 501 SEK
Utropspris
25 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.