Kan inte nå servern
Temaauktioner online
Madeleine Pyk – en samling F769
Auktion:
The Eclectic Collection F772
Auktion:
Helge Dahlman F782
Auktion:
Birds by Toikka – Part 2 F728
Auktion:
En privat samling handknutna bruksföremål från Persien E1309
Auktion:
Silver Linings E1279
Auktion:
Chalet Interiors E1217
Auktion:
Liveauktioner
Contemporary Art & Design 670
Auktion: 21−22 april 2026
Important Timepieces 671
Auktion: 21 april 2026
Modern Art & Design 672
Auktion: 20−21 maj 2026
Important Spring Sale 673
Auktion: 10−12 juni 2026
 
310 föremål
Hänge med kedja 18K guld.
1d 4 tim
Hänge med kedja 18K guld.
Aktuellt bud
17 000 SEK
Utropspris
19 000 SEK
Burberry, weekendbag.
3d 5 tim
Burberry, weekendbag.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Sten Eklund, "Utsikt - collage".
6d 2 tim
Sten Eklund, "Utsikt - collage".
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Chanel, "Boy Bag Medium", 2011.
1d 20 tim
Chanel, "Boy Bag Medium", 2011.
Aktuellt bud
7 600 SEK
Utropspris
25 000 SEK
Givenchy, halsband "Shark tooth".
3d 3 tim
Givenchy, halsband "Shark tooth".
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Burberry, väska.
4d 3 tim
Burberry, väska.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Olle Alberius, fat, glas Orrefors, 1990.
2d 4 tim
Olle Alberius, fat, glas Orrefors, 1990.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Barock, Skåp, barock, 1700-tal.
4d 1 tim
Barock, Skåp, barock, 1700-tal.
Aktuellt bud
8 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Cartier armband 18K vitguld "Love".
1d 3 tim
Cartier armband 18K vitguld "Love".
Aktuellt bud
35 000 SEK
Utropspris
45 000 SEK
Chopard, Geneve, armbandsur, 15,5 mm.
4d
Chopard, Geneve, armbandsur, 15,5 mm.
Aktuellt bud
15 000 SEK
Utropspris
25 000 SEK
Mulberry, väska, vintage.
3d 5 tim
Mulberry, väska, vintage.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Louis Vuitton, "Monceau", väska.
6 tim 15m
Louis Vuitton, "Monceau", väska.
Aktuellt bud
3 200 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Byrå, gustaviansk stil, 1800-tal.
1d 5 tim
Byrå, gustaviansk stil, 1800-tal.
Aktuellt bud
1 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Elis Bergh, glasservis, 74 delar, "Kent", Kosta.
2d 6 tim
Elis Bergh, glasservis, 74 delar, "Kent", Kosta.
Aktuellt bud
1 300 SEK
Utropspris
7 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.