Kan inte nå servern
 
79 föremål
Spegel, Swedish Modern, 1900-talets mitt.
4d 15 tim
Spegel, Swedish Modern, 1900-talets mitt.
Aktuellt bud
700 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ljuskrona, rokokostil, 1900-talets mitt.
12 tim 23m
Ljuskrona, rokokostil, 1900-talets mitt.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Byrå, 1900-talets mitt.
6d 12 tim
Byrå, 1900-talets mitt.
Aktuellt bud
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Spegel, senempire, 1800-talets mitt.
4d 15 tim
Spegel, senempire, 1800-talets mitt.
Aktuellt bud
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bord, jugend, 1900-talets början.
5d 11 tim
Bord, jugend, 1900-talets början.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Spegel, gustaviansk stil, 1900-talets mitt.
4d 15 tim
Spegel, gustaviansk stil, 1900-talets mitt.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Byrå, 1900-talets andra hälft.
4d 14 tim
Byrå, 1900-talets andra hälft.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Uppsatsskål, 1800-talets slut.
4d 11 tim
Uppsatsskål, 1800-talets slut.
Aktuellt bud
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Golvlampa, 1900-talets mitt,
4d 12 tim
Golvlampa, 1900-talets mitt,
Aktuellt bud
1 100 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Skåp, allmoge, 1800-talets mitt.
12 tim 11m
Skåp, allmoge, 1800-talets mitt.
Aktuellt bud
4 700 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.