Kan inte nå servern
 
72 föremål
Takkrona, 1800-talets slut.
1d 17 tim
Takkrona, 1800-talets slut.
Aktuellt bud
3 100 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Byrå, funkis, omkring 1900-talets mitt.
1d 16 tim
Byrå, funkis, omkring 1900-talets mitt.
Aktuellt bud
2 700 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Boksnurra, 1900-talets mitt.
2d 16 tim
Boksnurra, 1900-talets mitt.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Byrå, 1900-talets mitt.
1d 17 tim
Byrå, 1900-talets mitt.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Spegel, rokokostil, 1800-talets slut.
17 tim 34m
Spegel, rokokostil, 1800-talets slut.
Aktuellt bud
1 200 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Soffa, 1900-talets andra hälft.
4d 15 tim
Soffa, 1900-talets andra hälft.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Bord, jugend, 1900-talets början.
16 tim 4m
Bord, jugend, 1900-talets början.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bordspendyl, 1800-talets slut.
16 tim 26m
Bordspendyl, 1800-talets slut.
Aktuellt bud
400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Spegel, 1900-talets mitt.
6d 16 tim
Spegel, 1900-talets mitt.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.