Kan inte nå servern
 
959 föremål
Dunhill, portfölj.
4d 21 tim
Dunhill, portfölj.
Aktuellt bud
600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Mulberry, väska, "Alexa", 2015.
4d 21 tim
Mulberry, väska, "Alexa", 2015.
Aktuellt bud
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Pall, 1900-tal.
4d 21 tim
Pall, 1900-tal.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Rune Hagberg, "Objekt".
4d 22 tim
Rune Hagberg, "Objekt".
Aktuellt bud
6 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Hans Arnold, Utan titel.
4d 22 tim
Hans Arnold, Utan titel.
Aktuellt bud
2 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Yrjö Edelmann, Restauranginteriör.
4d 22 tim
Yrjö Edelmann, Restauranginteriör.
Aktuellt bud
1 600 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Yrjö Edelmann, "Wrapped Christmas Tree".
4d 22 tim
Yrjö Edelmann, "Wrapped Christmas Tree".
Aktuellt bud
1 275 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Pirelli-kalendrar, 6 st.
4d 23 tim
Pirelli-kalendrar, 6 st.
Aktuellt bud
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Gerd Nordenskjöld, Utan titel.
4d 23 tim
Gerd Nordenskjöld, Utan titel.
Aktuellt bud
2 600 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Chanel, Väska, vintage.
4d 23 tim
Chanel, Väska, vintage.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Matta, Keshan, ca 306 x 198 cm.
4d 23 tim
Matta, Keshan, ca 306 x 198 cm.
Aktuellt bud
1 200 SEK
Utropspris
9 000 SEK
Carl Johan De Geer, "Stjärnan".
5d 18 tim
Carl Johan De Geer, "Stjärnan".
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bokhyllor, ett par, Slettvoll.
5d 18 tim
Bokhyllor, ett par, Slettvoll.
Aktuellt bud
1 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Eric Grate, ”Amazonpistill".
5d 19 tim
Eric Grate, ”Amazonpistill".
Aktuellt bud
22 500 SEK
Utropspris
30 000 SEK
Bordslampa, omkring år 1900.
5d 19 tim
Bordslampa, omkring år 1900.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Slaglåsgevär svenskt m/1860.
5d 19 tim
Slaglåsgevär svenskt m/1860.
Aktuellt bud
3 800 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Armband 18K guld, X-länk med stav.
5d 19 tim
Armband 18K guld, X-länk med stav.
Aktuellt bud
34 500 SEK
Utropspris
40 000 SEK
Byrå, funkis, omkring 1900-talets mitt.
5d 20 tim
Byrå, funkis, omkring 1900-talets mitt.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Okänd konstnär, 1800-tal, Damporträtt.
5d 20 tim
Okänd konstnär, 1800-tal, Damporträtt.
Aktuellt bud
1 100 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Vinglas, 13 st, 1900-tal.
5d 20 tim
Vinglas, 13 st, 1900-tal.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bestick, 10 st, silver, Danmark 1912-13.
5d 20 tim
Bestick, 10 st, silver, Danmark 1912-13.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Vägglampa, 1950-60-tal.
5d 20 tim
Vägglampa, 1950-60-tal.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Porträtt av en man.
5d 20 tim
Porträtt av en man.
Aktuellt bud
1 500 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Max Mikael Book, "Timex".
5d 20 tim
Max Mikael Book, "Timex".
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.