Kan inte nå servern
 
1014 föremål
Matta, Heris mönster                                                             393 x 293 cm.
6d 3 tim
Matta, Heris mönster 393 x 293 cm.
Aktuellt bud
1 200 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Leida Rives-Elfvén, "Grått Tema".
6d 23 tim
Leida Rives-Elfvén, "Grått Tema".
Aktuellt bud
3 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
IWC, Porsche Design, armbandsur, 32 mm.
7d
IWC, Porsche Design, armbandsur, 32 mm.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
9 000 SEK
John Kandell, hylla, "Pilaster", Källemo.
7d
John Kandell, hylla, "Pilaster", Källemo.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Hermès, "Medor", armbandsur, 23 mm.
7d
Hermès, "Medor", armbandsur, 23 mm.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Skänk, 1800-tal.
7d
Skänk, 1800-tal.
Inga bud
Utropspris
6 000 SEK
Skåp,
7d 1 tim
Skåp,
Aktuellt bud
1 500 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Sven X:et Erixson, Fiskmånglerska.
7d 2 tim
Sven X:et Erixson, Fiskmånglerska.
Aktuellt bud
10 000 SEK
Utropspris
30 000 SEK
Inge Schiöler, Juni.
7d 2 tim
Inge Schiöler, Juni.
Aktuellt bud
10 000 SEK
Utropspris
25 000 SEK
Byrå, 1930/40-tal.
7d 3 tim
Byrå, 1930/40-tal.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Wilhelm Wik, "Röda strimmor".
7d 3 tim
Wilhelm Wik, "Röda strimmor".
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Armband 18K guld, X-länk med stav.
7d 3 tim
Armband 18K guld, X-länk med stav.
Aktuellt bud
38 000 SEK
Utropspris
40 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.