Kan inte nå servern
 
1273 föremål
Sekretär, 17/1800-tal,
6d 21 tim
Sekretär, 17/1800-tal,
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Kuutti Lavonen, Utan titel.
6d 22 tim
Kuutti Lavonen, Utan titel.
Aktuellt bud
180 EUR
Utropspris
400 EUR
Reino Viirilä, Bykdag.
6d 22 tim
Reino Viirilä, Bykdag.
Aktuellt bud
100 EUR
Utropspris
250 EUR
Reino Viirilä, Landskap.
6d 22 tim
Reino Viirilä, Landskap.
Aktuellt bud
70 EUR
Utropspris
250 EUR
Antti Ukkonen, "Majakka".
6d 22 tim
Antti Ukkonen, "Majakka".
Aktuellt bud
50 EUR
Utropspris
250 EUR
Jonas Heiska, Hökuggla.
6d 22 tim
Jonas Heiska, Hökuggla.
Aktuellt bud
130 EUR
Utropspris
300 EUR
Omega, armbandsur, 19 mm.
6d 22 tim
Omega, armbandsur, 19 mm.
Aktuellt bud
1 000 EUR
Utropspris
1 200 EUR
Aarno Salosmaa, Komposition.
6d 22 tim
Aarno Salosmaa, Komposition.
Aktuellt bud
50 EUR
Utropspris
250 EUR
Fartyg på hav.
6d 22 tim
Fartyg på hav.
Aktuellt bud
30 EUR
Utropspris
250 EUR
Fartyg till havs.
6d 23 tim
Fartyg till havs.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Karmstolar, ett par Kina omkring 1900.
6d 23 tim
Karmstolar, ett par Kina omkring 1900.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Golvvas Kina 1900-tal porslin.
6d 23 tim
Golvvas Kina 1900-tal porslin.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Stolar, 4 st, Farstrup, Danmark 1960-tal.
6d 23 tim
Stolar, 4 st, Farstrup, Danmark 1960-tal.
Aktuellt bud
1 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Stol, allmoge.
6d 23 tim
Stol, allmoge.
Aktuellt bud
1 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.