Kan inte nå servern
 
1514 föremål
Key L. Nilson, Skolgossar.
6d 23 tim
Key L. Nilson, Skolgossar.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Claes Eklundh, "Sorg nr 5".
6d 23 tim
Claes Eklundh, "Sorg nr 5".
Aktuellt bud
1 500 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Valter Gibson, Utan titel.
6d 23 tim
Valter Gibson, Utan titel.
Aktuellt bud
1 600 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Beverloo Corneille, Två fåglar.
6d 23 tim
Beverloo Corneille, Två fåglar.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Pär Lindblad, "Två figurer".
6d 23 tim
Pär Lindblad, "Två figurer".
Aktuellt bud
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Marcus Eek, Utan titel.
6d 23 tim
Marcus Eek, Utan titel.
Inga bud
Utropspris
15 000 SEK
Matta, Keshan, 355 x 260 cm.
6d 23 tim
Matta, Keshan, 355 x 260 cm.
Aktuellt bud
3 000 SEK
Utropspris
25 000 SEK
Charles Roka, Modellstudie.
6d 23 tim
Charles Roka, Modellstudie.
Aktuellt bud
3 600 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Meta Isæus-Berlin, Utan titel.
7d
Meta Isæus-Berlin, Utan titel.
Inga bud
Utropspris
4 000 SEK
Bruno Karlsson, Sensommar.
7d
Bruno Karlsson, Sensommar.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Jan Håfström, "Den eviga återkomsten".
7d
Jan Håfström, "Den eviga återkomsten".
Aktuellt bud
7 200 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Ardy Strüwer, "Nuage Bleu" (En France).
7d
Ardy Strüwer, "Nuage Bleu" (En France).
Aktuellt bud
900 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Anna Finney, Utan titel, triptyk.
7d
Anna Finney, Utan titel, triptyk.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Berndt Wennström, "Hållplats III".
7d
Berndt Wennström, "Hållplats III".
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Matta, Kashmar 285 x 195 cm.
7d
Matta, Kashmar 285 x 195 cm.
Aktuellt bud
5 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Swedish Grace, taburett, 1930-tal.
7d
Swedish Grace, taburett, 1930-tal.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Bernard Halck, bägare, silver, Halmstad 1765.
7d
Bernard Halck, bägare, silver, Halmstad 1765.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Kandelabrar, ett par, jugend, tidigt 1900-tal.
7d
Kandelabrar, ett par, jugend, tidigt 1900-tal.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Anne Nilsson, vas/skål, Orrefors, 2000-tal.
7d
Anne Nilsson, vas/skål, Orrefors, 2000-tal.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Kuutti Lavonen, "Rastas" (Trasten).
7d
Kuutti Lavonen, "Rastas" (Trasten).
Aktuellt bud
200 EUR
Utropspris
400 EUR
Lars Jonsson, Två fåglar.
7d 2 tim
Lars Jonsson, Två fåglar.
Aktuellt bud
100 EUR
Utropspris
300 EUR
Gucci, väska, "Soho".
7d 2 tim
Gucci, väska, "Soho".
Aktuellt bud
220 EUR
Utropspris
700 EUR
Ahti Lavonen, Svan.
7d 2 tim
Ahti Lavonen, Svan.
Aktuellt bud
125 EUR
Utropspris
250 EUR
Kuutti Lavonen, "Aeda".
7d 2 tim
Kuutti Lavonen, "Aeda".
Aktuellt bud
450 EUR
Utropspris
600 EUR
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.