1681 föremål
Eliza Rosanna Barchus, Waterfall by Multnomah Falls.
4d 7 tim
1 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Kubbstol, 1900-talets första hälft.
4d 7 tim
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Byrå, 1800-tal.
4d 7 tim
Byrå, 1800-tal.
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Bokhylla, funkis, 1930-tal.
4d 7 tim
Bokhylla, funkis, 1930-tal.
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Skåp, Jugend, tidigt 1900-tal.
4d 8 tim
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Skrivbord, Swedish Grace, 1920/30-tal.
4d 8 tim
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Halsband 18K guld.
4d 8 tim
Halsband 18K guld.
10 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Vytautas Kasiulis, färglitografi.
4d 8 tim
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Matta, Meshed, ca 548 x 383 cm.
4d 8 tim
10 000 SEK
Utropspris
30 000 SEK
Matta, Moud, ca 360 x 248 cm.
4d 8 tim
Matta, Moud, ca 360 x 248 cm.
7 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Kandelabrar ett par Skultuna omkring 1900.
4d 8 tim
800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Carl Malmsten, Fåtölj "Rundrygg".
4d 8 tim
300 SEK
Utropspris
35 000 SEK
Fåtölj Swedish Modern 1940-tal.
4d 9 tim
5 000 SEK
Utropspris
22 000 SEK
Unto Koistinen, Naken.
4d 9 tim
Unto Koistinen, Naken.
250 EUR
Utropspris
500 EUR
Eero Nelimarkka, Vy från Tölö.
4d 9 tim
1 260 EUR
Utropspris
1 200 EUR
Veikko Takala, "Snöfall".
4d 9 tim
Veikko Takala, "Snöfall".
150 EUR
Utropspris
300 EUR
Ismo Hölttö, "Kiihtelysvaara 1968".
4d 9 tim
300 EUR
Utropspris
500 EUR
Ejnar Kohlmann, Älgar i en skogsdamm.
4d 9 tim
250 EUR
Utropspris
500 EUR
Hjalmar Munsterhjelm, Båttur.
4d 9 tim
Hjalmar Munsterhjelm, Båttur.
2 200 EUR
Utropspris
3 000 EUR